Teknoloji

Türk Telekom’dan yeni nesil dijital paket: Fiks

Türk Telekom, faturasız taşınabilir müşterilerinin gereksinimlerine tahlil sağlayacak ‘Fiks Paketler’i hayata geçirdi. Türk Telekom müşterileri, ‘Fiks’ ile paket içeriklerini ve paket yenilenme müddetlerini kendileri belirleyebiliyor. Uçtan uca dijital bir tahlil olma özelliğine sahip ‘Fiks Paketler’e sadece Online Süreçler uygulamasından ulaşılabiliyor.

Türkiye’nin dijital dönüşümüne liderlik eden Türk Telekom, dijital kanallarda şahsileştirilmiş yenilikçi tahlillerini hayata geçirmeye devam ediyor. Türk Telekom müşterileri, ‘Fiks Paketler’ ile, kapsamlı müşteri tahlilleriyle belirlenen seçenekler ortasından, paket içeriklerini ve müddetlerini kendi muhtaçlıkları doğrultusunda seçebiliyor, belirledikleri devirlerde paket içeriklerinin yenilenmesini sağlayabiliyor. Türk Telekom, faturasız çizgi sahibi müşterileri için geliştirdiği ‘Fiks Paketler’i, sadece Online Süreçler uygulaması üzerinden sunuyor.

Türk Telekom’dan dijital dönüşümde yenilikçi tahlil: ‘Fiks’

Türk Telekom faturasız taşınabilir müşterileri, tam manasıyla uçta uca dijital bir tahlil olma özelliğine sahip ‘Fiks’ ile istedikleri vakit, diledikleri yerde, belirledikleri dönemlerde kredi kartlarıyla verecekleri otomatik ödeme talimatıyla paketlerinin yenilenmesini sağlayabiliyor. Tüm bu özelliklerin yanı sıra taahhüt verme zorunluluğunun olmaması ve bu sayede rastgele bir cayma bedelinin bulunmaması da ‘Fiks Paketler’in avantajlarından biri olarak öne çıkıyor.

Türk Telekom, faturasız taşınabilir çizgi müşterilerine Online Süreçler üzerinden yararlanabilecekleri Fiks 5GB, Fiks 10GB, Fiks 15GB, Fiks 20GB ve Fiks 25GB paketlerini 750 dk ve 250 SMS kullanım hakları ile sağlarken 20 gün, 28 gün, 30 gün ve 35 günde bir paket yenilenme seçenekleri sunuyor.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu