Haber

Yollardaki durum

Otoyolların üretim, bakım ve onarım çalışmalarının yapıldığı kısımlarında yavaş gitmek, trafik levha ve işaretlerini takip etmek gerekiyor.

Karayolları Genel Müdürlüğü’nün yol durum bültenine göre, TEM Otoyolu’nun Kumburgaz-Çatalca kavşak kesimi Edirne istikametinde Çatalca Gümrük Köprüsü ortak yenileme çalışması nedeniyle daraltılacak, ulaşım diğer şeritten sağlanacak.

Gebze-Orhangazi-İzmir Otoyolunun Bursa Batı-Karacabey kavşakları 31-40 (İzmir Körfez geçişi ve bağlantılı yollar dahil). İlk kilometrelerdeki bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle önce İzmir sonra İstanbul istikametlerine kuşak aktarma yapılacak. Ulaşım ters istikamette iki istikamette devam edecek.

Çerkezköy-Saray yolu 20-21. kilometre, Kapaklı Köprülü Kavşağı’ndaki köprü inşaatı nedeniyle Saray-Çerkezköy istikameti 11.00-18.00 saatlerinde trafiğe kapatılacak, ulaşım servis yollarından sağlanacak.

Kızılcahamam-Ankara yolu 39-41. kilometrelik yol yapım çalışmaları devam ederken çift yön de trafiğe kapatıldı. Bu nedenle ulaşım servis yollarından ve tek şerit olarak sağlanmaktadır.

Aydıncık-Silifke yolunun 54-57. kilometre, Hopa-Borçka-Artvin yolunun 1-16. Balıkesir-Dursunbey-Harmancık yolunun 0-71. Kentin kilometrelerce uzunluğundaki yol yapım çalışmaları nedeniyle dünyanın bazı yerlerinde ulaşım denetimli bir şekilde yapılıyor.

Bartın-Safranbolu yolunun 23-25. Kirazlı Köprüsü imalat çalışmaları nedeniyle ulaşım servis yolundan ve denetim altında devam ediyor.

Finike-Kumluca yolunun 8-11. kilometre, yaya alt geçidi Altköy-Refahiye-Erzincan yolunun 37-42’sinde yer alıyor. Yol yapım çalışmaları nedeniyle sürücülerin belirtilen bölümlerde trafik levhalarına ve işaretleyicilere dikkat etmesi gerekiyor.

marmaris-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu