Haber

Kayseri Kocasinan’dan vergi mesaisi

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Vergi ödemelerinde her türlü ödeme kolaylığı sunan Kocasinan Belediyesi; Emlak, Etraf Paklık ve İlan Reklam vergilerini ödemek isteyen mükellefler için hafta sonu 26 Kasım Cumartesi ve 27 Kasım Pazar günü 09:00 ile 16:00 saatleri ortası, hafta içi ise 28-29-30 Kasım Çarşamba Günü dahil, saat 19:30’a kadar veznelerin açık olacağı duyuruldu.

Vatandaşların işlerini kolaylaştırmak ve daha yaşanabilir bir ilçe sunmak için çalıştıklarını belirten Kocasinan Belediye Lideri Ahmet Çolakbayrakdar; “Vatandaşlarımıza e-belediye uygulamaları, internetten ödeme, posta çeki ile kredi kartına taksit ödeme üzere kolaylıklar sunuyoruz. İnternet vasıtasıyla vergi ödemeleri hem belediye hem de vatandaşa büyük kolaylık sağlıyor. Ödenen vergileri daha düzgün kaliteli hizmetler olarak vatandaşlarımıza sunuyoruz. Yatırılan her kuruş Kocasinan’ın, tıpkı vakitte ülke iktisadının büyümesine katkı sunmaktadır. Bu sebeple unutmayalım ki; vergiler geleceğimizin teminatını oluşturmaktadır” tabirlerini kullandı.

Başkan Çolakbayrakdar kelamlarını, “Şimdiden vergi ödeme konusunda hassasiyet gösteren hemşerilerime teşekkür ediyorum” diye noktaladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu